Prezentacja zdjęć Klubów Seniora

Home KS ul. JNJeziorańskiego Aktualności Relacja z wycieczki do Nadleśnictwa Bilcza organizowanej przez Filię Klubu Seniora, przy ul. Miodowej 7

Relacja z wycieczki do Nadleśnictwa Bilcza organizowanej przez Filię Klubu Seniora, przy ul. Miodowej 7

W dniu 12.06.2013r. seniorzy z Filii Klubu Seniora, przy ul.Miodowej 7 spędzali czas na łonie natury w Nadleśnictwie Bilcza. Do zwiedzania mieli ścieżkę dydaktyczną biegnącą przez okoliczny las oraz samo obejście wraz z leśniczówką, malowniczym strumykiem, konikami polskimi w okolicznej zagrodzie. Oczywiście była kiełbaska z ogniska i wiele innych łakoci.

 
Home KS ul. JNJeziorańskiego Aktualności Relacja z wycieczki do Nadleśnictwa Bilcza organizowanej przez Filię Klubu Seniora, przy ul. Miodowej 7
Współpracujemy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Zaproszenia

Filia Klubu Seniora, przy ul. Żeromskiego 44 zaprasza na jednodniową wycieczkę do Krakowa 01.07.2014 r. (wtorek) ,,Kraków mniej znany”

Zbiórka o godz. 6.30 przystanek ul. Źródłowa (przy restauracji cichy kącik)

W programie:

- Zwiedzanie dzielnicy Kazimierz

- Z przewodnikiem (ul. Szeroka, stara synagoga, cmentarz remuth, synagoga poppera, stnagoga wysoka, synagoga izaaka, synagoga kupa)

- Plac nowy, synagoga tempel, cmentarz nowy)

- uczestnictwo w wybranych imprezach festiwalu kultury żydowskiej

- spacer po rynku i zwiedzanie podziemi rynku.

Koszt wycieczki - 65,50 zł (w tym transport, ubezpieczenie, przewodnik, bilety wstępu do Muzeów)

Wyżywienie we własnym zakresie

Zapisy u instruktorów terapii zajęciowej do 25.06.2014r.

 

Polecamy

Jaką ofertę dla seniorów mają Kluby Seniora? Opowiadali o tym w Radiu Kielce Piotr Chałupka i Marcin Wójcik, kierownicy dwóch Klubów Seniora.

Aby odsłuchać wywiad proszę kliknąć tutaj

 

Klub Seniora, przy ul. Św. St. Kostki 4a organizuje nowe kursy: ZUMBA i samoobrony, na które gorąco zaprasza wszystkich chętnych seniorów.

Zumba to nowoczesny system fitness, który łączy w sobie aerobik i kombinację rytmów latynoskich. Kroki taneczne są bardzo proste, a dzięki specjalnie opracowanej kombinacji ruchów stwarza atmosferę świetnej imprezy.

Zapisy u instruktorów terapii zajęciowej

 

Nowoczesne zasady odżywiania, oparte na wieloletnich badaniach, obalające teorie człowieka mięsożercy!!!  czytaj tutaj...

 
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości